KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16292080

nr 1629 2080

Karin Linde Johnsson, abstrakt komposition. Monogramsignerad. Olja på duk, ej ramad, 30x30 cm, oramad

Utrop:

500 kr

måndag 17 juni 2024
kl 19:42:14

  • Tema
  • 17 jun

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer